poniedziałek, Czerwiec 01, 2020
aparat dla profesjonalistów

Analogowa lustrzanka jednoobiektywowa F6 – aparat dla profesjonalistów

Przygoda z prawdziwą fotografią może nabrać kolorytu, jeśli zerkniesz na aparaty Nikon. Wśród nich można odnaleźć analogową lustrzankę jednoobiektywową F6, która jest nowoczesną odpowiedzią na kontynuację tradycji słynnych już analogowych produktów firmy Nikon. Profesjonalni fotografowie mogą wesprzeć swój warsztat właśnie tym urządzeniem.

Model bliski doskonałości

Lustrzanki analogowe, jak i inne aparaty Nikon mogą się schować w cieniu F6. To sprzęt, który zapewni najwyższą jakość oraz szybkie działanie. Za sprawą dużego zaangażowania techników, osiągnięto niepowtarzalną stabilność oraz trwałość. Udało się też zminimalizować wydobywające się z aparatu dźwięki, które w tym przypadku są znacznie cichsze niż kiedykolwiek. Poprawione zostały osiągi, dzięki czemu precyzyjna i bardziej trwała jest ta lustrzanka jednoobiektywowa niż poprzednie z tej serii aparaty Nikon.

Zadbano o wnętrze

Dużą skutecznością charakteryzuje się układ mechaniczny, co zapewnia niespotykaną jak dotąd niezawodność podczas wykonywania zdjęć. Została zoptymalizowane zużycie energii, niewyczuwalne są praktycznie drgania. Model F6 nadaje się do pracy w ekstremalnych warunkach, podobnie jak inne aparaty Nikon jest odporny na wilgoć, wysokie i niskie temperatury oraz kurz. To za sprawą obudowy, którą tworzy stop aluminium oraz lekki stop magnezu. W tym model zastosowano także precyzyjny jedenastopolowy autofokus, który posiada dziewięć czujników krzyżowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top